Dva kroky dopredu….

…a jeden späť.

Vyzerá to tak, že takmer žiadna z dokončovacích prác na dome sa neobišla bez poškodenia niečoho iného. V kúpeľniach sa už vymienili 4 poškodené dlažby, jedná ešte na výmenu čaká. Pri montáži lešenia sa poškodili dlažby na terase. Vaňa je na jednom mieste mierne poškriabaná – že vraj už taká prišla. Prečo sa ale potom rovno nereklamovala ?

Schodiskové svetlá nakoniec „svietia“ – ale len vtedy, keď sa zapne jeden z vypínačov na poschodí. Stále je nedoriešená odvetrávacia mriežka strechy, ktorá by sa mala vymeniť, aby pod strechu nezatekalo. Klampiar má tak isto ešte čo robiť – vymeniť jeden odkvap, prerobiť sokle na terase, skrátiť parapet…

Na fasáde sa mali prekryť krytky elektroinštalačných krabíc – boli sme ubezpečovaní, že ich nebude vidno a budú zarovno s fasádou. Asi nás pokladajú za starovekých Egypťanov bez perspektívy.

P1110923

Buď sa robotníkom na našej stavbe tak páči, že robia všetko preto, aby tam ostali, čo najdlhšie, alebo sa starajú naozaj iba o jeden momentálny úkon bez ohľadu na to, čo bolo a bude urobené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *